android & ios

Vývoj mobilních aplikací na míru

Nabízíme profesionální vývoj mobilních aplikací na míru pro systémy Android a iOS. Připravíme pro vás kompletní řešení na míru od nápadu, návrhu designu, až po vývoj a spuštění 📱

Kontaktujte nás
illustration

iVývoj Android aplikací

Android je nejrozšířenějším operačním systémem na světě. Pro vývoj aplikací na tuto platformu využíváme jazyk Kotlin a pracujeme v Android Studiu. Mobilní aplikace pro Android nabízí širokou kompatibilitu s velkým množstvím zařízení.

iVývoj aplikací pro iOS

iOS aplikace jsou specificky navrženy pro produkty Apple, jako jsou iPhone, iPad nebo Mac. Při tvorbě těchto aplikací pracujeme s jazykem Swift v prostředí Xcode, což umožňuje vývoj inovativních a kvalitních mobilních aplikací pro miliony uživatelů.

iMultiplatformní vývoj

Vývoj mobilních aplikací s využitím technologie Kotlin Multiplatform Mobile představuje možnost sdílet logiku napříč iOS a Android platformami. Je tak možné vytvořit škálovatelnou mobilní aplikaci na míru a ušetřit čas při vývoji.

Tvorba mobilní aplikace

Vývoj mobilní aplikace na míru u nás začíná důkladnou analýzou a konzultací vaší vize. Přemýšlíme nad každým prvkem a funkcí, abychom vám pomohli vytvořit produkt, který splní vaše očekávání a povede k úspěchu na trhu. Jsme připraveni nejen realizovat tvorbu zcela nové mobilní aplikace na míru, ale i převzít již existující vývoj aplikací. Celý proces tvorby mobilní aplikace je iterativní a v průběhu jeho fází vše pravidelně konzultujeme s klienty.

Vývoj mobilních aplikací

Co je mobilní aplikace?

Mobilní aplikace je software, který je určen k použití na mobilních telefonech, tabletech, chytrých hodinkách a jiných přenosných zařízeních. Zkrátka, jsou to esenciální nástroje moderního života, které zjednodušují naše každodenní úkony, pomáhají nás spojit s ostatními a umožňují nám zůstat produktivními i v pohybu. Při vývoji mobilních aplikací na míru klademe důraz na inovativní a čistý design, excelentní výkon a intuitivní ovládání. Cílem je tvorba aplikací, které jsou nejen funkční, ale i esteticky přitažlivé a snadno použitelné.

Nativní Android a iOS aplikace

Nativní mobilní aplikace jsou speciálně navrženy a vyvinuty pro konkrétní mobilní operační systémy. Pro Android a iOS se programují zvlášť. Díky přizpůsobení konkrétní platformě nabízí nativní aplikace výrazně rychlejší a plynulejší uživatelský zážitek. Animace, přechody a interakce jsou hladké a intuitivní. Nativní aplikace také mohou snadno komunikovat se všemi funkcemi zařízení, od kamery a mikrofonu po GPS a senzory pohybu.

Vývoj mobilních aplikací

Vývoj multiplatformních aplikací

Na rozdíl od nativních aplikací, které jsou vyvinuty specificky pro jednotlivé operační systémy, jsou multiplatformní aplikace navrženy tak, aby fungovaly na více platformách s jedním zdrojovým kódem. Vývojáři tak mohou napsat kód jednou a nasadit ho na obě platformy, což šetří čas a snižuje náklady na vývoj. Aktualizace a údržba kódu je jednodušší, protože většina změn je provedena v jednom kódu, a následně se promítne do všech platforem.

Vývoj mobilních aplikací

Návrh designu a tvorba backendu

Pro naše klienty nevytváříme pouze mobilní aplikace. Jsme připraveni vytvořit také uživatelsky přívětivý a moderní design, který bude odpovídat vizuální identitě vašeho brandu a zároveň bude intuitivní a snadno ovladatelný. Kromě toho pro vás vytvoříme backend, srdce každé aplikace, které zajišťuje zpracování dat, bezpečnost a efektivní komunikaci s frontendem. Ať už potřebujete komplexní řešení nebo jen jednu část tohoto procesu, jsme zde, abychom vám pomohli přeměnit vaši vizi v realitu.

Vývoj mobilních aplikací

Jak pracujeme?

 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • Analýza

  V prvním kroku provedeme analýzu vašich požadavků a cílů. Stanovíme tak klíčové funkcionality a vytvoříme strategický plán, který slouží jako základ pro vývoj webové aplikace na míru.

 • Návrh UI a UX

  Následně se zaměříme na vytvoření intuitivního a uživatelsky přívětivého designu. Zvolíme vhodné vizuální prvky a navrhneme bezchybné UX na míru, aby vaše mobilní aplikace nejen dobře vypadala, ale také byla funkční.

 • Vývoj mobilní aplikace

  Po schválení návrhu vybereme vhodné technologie pro vývoj robustní, škálovatelné a bezpečné mobilní aplikace. Poté začneme s tvorbou a postupně implementujeme všechny klíčové funkce. Náš nativní stack tvoří Kotlin a Swift, oficiální jazyky pro tvorbu aplikací.

 • Testování mobilní aplikace

  Poslední, ale neméně důležitou fází, je důkladné testování. Pro zajištění bezchybného fungování v produkci provádíme řadu testů. Po úspěšném dokončení testování a případných úpravách je vývoj první verze mobilní aplikace na míru dokončený a připraven k nasazení.

Typy mobilních aplikací

Obsahová aplikace

Pod pojmem obsahová aplikace si lze představit např. zpravodajskou aplikaci, blogy a časopisy, streamovací služby, nebo jakoukoli mobilní aplikaci, která umožňuje přístup k obsahu.

Zdraví a fitness

Mobilní aplikace představují revoluci v tom, jak lidé přistupují ke svému zdraví. Můžou pomoci s monitorováním fyzické aktivity, sledováním diety, nebo s meditací a duševním zdravím.

Sociální sítě

Aplikace jako Instagram, TikTok, Facebook nebo Twitter umožňují uživatelům sdílet fotky, videa a komunikovat s přáteli. S tvorbou sociální sítě na míru máme bohaté zkušenosti.

Edukace

Není pochyb o tom, že edukativní mobilní aplikace hrají klíčovou roli v moderním vzdělávání a pro studenty po celém světě představují cenný nástroj pro rozšiřování znalostí.

Komunikace a chat

Služby jako WhatsApp, Telegram nebo Zoom změnily způsob, jakým komunikujeme. Nejen že každý den spojují miliony lidi, ale také přinášejí nové možnosti pro týmovou spolupráci.

Nakupování

Jedním z hlavních přínosů těchto aplikací je pohodlí. Zákazníci mohou nakupovat odkudkoli a kdykoli, ať už jsou na cestách, v kavárně nebo pohodlně doma na gauči.

Která technologie je ta pravá?

Portfolio

Časté dotazy k vývoji mobilních aplikací

Vyplatí se vyvíjet vlastní mobilní aplikaci?

Ano, mít vlastní mobilní aplikaci je vyplatí. Když k vašemu projektu šijete aplikaci na míru, lze využít lepší kompatibilitu s různými zařízeními a dokonalé využití možností smartphonů či tabletů. Kromě toho může taková aplikace efektivněji odpovídat potřebám uživatelů nebo vašeho týmu a nabízí možnost fungovat i offline.

Jak dlouho trvá vývoj mobilní aplikace?

Doba dodání je ovlivněna vašimi specifikacemi a potřebami. Pro jednoduché aplikace můžeme garantovat realizaci do několika týdnů. Aplikace středního rozsahu obvykle vyžadují zhruba 3 měsíce vývoje, zatímco náročné aplikace, které jsou navíc optimalizovány pro tablety, mohou vyžadovat i více než půl roku práce.

Kolik stojí vývoj mobilní aplikace?

Chápeme, že klienti chtějí předem znát jasné finanční rámce pro svůj nadcházející projekt. Avšak stanovit přesné náklady hned na startu je často komplikované. Náklady na mobilní aplikaci ovlivňují faktory jako její rozsah, složitost UI designu, konkrétní technologie použité při vývoji a náročnost zvolených funkcionalit. Cenový odhad vám rádi nezávazně poskytneme. Více informací se dozvíte v našem článku.

Co znamená „vývoj mobilní aplikace na míru“?

Vývoj mobilní aplikace na míru znamená podrobné porozumění konkrétnímu problému vašeho projektu a jeho vyřešení dle potřeb. Pečlivě prozkoumáme váš koncept nebo nápad a rozhodneme se pro nejefektivnější technologické řešení a strategii vývoje – ať už jde o agilní či přísně strukturované metodiky.

Proč si pro vývoj mobilní aplikace vybrat nás?

Vývoj mobilních aplikacíVývoj mobilních aplikacíVývoj mobilních aplikací

Tým expertů

Zázemí naší společnosti tvoří nadšený tým odborníků, kteří se s vášní věnují vývoji mobilních aplikací několik let. Kreativita a know-how jsou hnacím motorem všech našich projektů.

Pokročilá technika

Jsme oddaní moderním technologiím a jejich využití při tvorbě aplikací pro Android a iOS. Náš nativní stack tvoří Kotlin a Swift. Při vývoji multiplatformních aplikací využíváme KMM či React Native.

Kvalita na prvním místě

Kvalita je pro nás vždy na prvním místě. Každá funkce mobilní aplikace z naší dílny je proto podrobně testována. Důraz klademe na unit testy, UX testování i pravidelné kontroly od testerů.

ss

Plánujete vývoj mobilní nebo webové aplikace?

Kontaktujte nás

Blog